Закон та правосуддя

США продовжили статус тимчасово захищених осіб українцям, які перебувають у країні

Були внесені інші зміни, які дозволять і іншим громадянам України

США продовжили тимчасовий захищений статус для людей з України ще на 18 місяців. Про це йдеться у повідомленні Департаменту внутрішньої безпеки США.

Рішення про продовження програми ухвалили 18 серпня. У міністерстві внутрішньої безпеки повідомили, що були внесені інші зміни, які дозволять і іншим громадянам України подати заявку на програму. Продовження діятиме з 20 жовтня до 19 квітня 2025 року.

Зазначається, що громадяни України, які перебували в США станом на 16 серпня 2023 року, також можуть подавати заявки на отримання цього статусу.

«Вторгнення Росії в Україну та спричинена ним гуманітарна криза вимагаює від Сполучених Штатів продовжувати надавати захист українцям, які, можливо, не можуть впливати на свою країну. Ми й надалі пропонуємо нашу підтримку українцям у вигляді такої форми тимчасової гуманітарної допомоги», – заявив міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас.

За даними відомства, близько 26 тис. біженців зможуть зберегти TPS до 19 квітня 2025 року, якщо вони продовжуватимуть відповідати вимогам TPS, і ще 166,7 тис. осіб отримати його. Таку можливість надано не лише громадянам України, а й особам без громадянства, які проживали на її території.

Міністерство також дозволило студентам — не іммігрантам, які приїхали до США за студентською візою та мають громадянство України, запросити дозвіл працювати більше годин, ніж передбачено їхньою візою, та скоротити навчальне навантаження.

Статус «тимчасово захищених осіб» було надано українцям у квітні 2022 року. Він дозволяє отримати дозвіл на роботу та тимчасовий дозвіл на проживання.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top