Новини

У Раді хочуть законодавчо заборонити територіальні поступки Росії

В проекті йдеться про те, що Україна не визнає громадянство РФ,

Припинення війни, розв’язаної Російською Федерацією проти України, шляхом будь-яких територіальних поступок державі-агресору є неприпустимим.

Про це йдеться в проекті постанови «Про заяву Верховної Ради України про пріоритетні напрями державної політики України у сфері деокупації, реінтеграції і відновлення Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» (реєстраційний номер 9626), який зареєстровано 18 серпня, серед авторів голова ВРУ Руслан Стефанчук.

Також в заяві зазначається, що усі регулярні та іррегулярні збройні формування держави агресора мають бути повністю виведені з усієї території України.

«Перебування Чорноморського флоту російської Федерації на території Кримського півострова є неможливим з огляду на необхідність забезпечення національної, регіональної та глобальної безпеки», — сказано в ній.

В ній зазначається, що громадяни РФ, які незаконно перемістилися на територію Криму протягом періоду тимчасової окупації, будуть видворені з території України шляхом прийняття індивідуальних рішень.

Крім того, в проекті йдеться про те, що Україна не визнає громадянство РФ, яке було отримано мешканцями окупованих територій автоматично або в примусовому порядку. Українців, які співпрацювали з окупаційною владою, але не чинили тяжких злочинів, можуть бути звільнені від кримінальної відповідальності.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top