Кріпто

Біткоїн впав з 30 до 25 тисяч доларів

биткоин

Біткоїн впав майже на 8% за годину торгів, які звели нанівець більшу частину прибутку криптовалюти з червня. Загалом же ціна токена впала до 25 100 доларів, що становить 15% від верхньої цінової межі.

Розпродаж збігся з повідомленням The Wall Street Journal про те, що приватне підприємство Ілона Маска SpaceX списало вартість своїх активів у биткоинах на 373 мільйони доларів за останні два роки і продало криптовалюту.

Трейдери цифрових активів уважно стежили за Маском з 2021 року, коли його компанія з виробництва електромобілів Tesla ненадовго загравала із прийомом платежів у криптовалюті. Біткоїн підскочив на 15% за один день, коли Маск оголосив про плани у лютому того ж року. Tesla також вклала у токени 1,5 мільярда доларів власних коштів. Але криптовалюта зафіксувала різкий розворот, коли через три місяці Маск відмовився від планів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top