Волонтерство

Одеські благодійники гідно розпочали рік: попереду нові звершення

PLATINUM DOBRO UKRAINE

Для команди Благодійного Фонду «Людська Довіра Платинум Добро Україна» перші місяці нового 2023 року видалися дуже насиченими. Відшумів грозний 2022 рік, благодійники з честю пройшли цей складний для всієї країни час — сторінку перегорнуто,  а значить — попереду у БФ нові турботи та нові величезні плани.

Партнери з Південної Кореї

Зокрема, протягом першого кварталу цього року Фонд, як завжди, опікувався допомогою для переселенців: за ці три місяці благодійники та волонтери  допомогли понад 3 тисячам родин ВПО, які прибули до Одеської області, рятуючись від війни. Також волонтери передали велику партію підгузок для потреб майбутніх матусь та їх діточок у пологовий будинок №1 міста Одеси.

Крім того, БФ успішно налагодив міжнародне співробітництво, тож фонд постійно отримує повні фури гуманітарної допомоги з різних країн — зокрема, за перші чотири місяці року прийшло більше 5 фур благодійної допомоги, дві з яких були від організації «Карітас» УГКЦ.

Тому одеські благодійники висловлюють велику подяку Владикі Деонісію, отцю Теодосію Роману Греню, Директору Карітасу Апостольського Екзархату для українців-католиків візантійського обряду в Італії отцю Володимиру Медвідю та всім волонтерам громад міст Генуї, Савони, К’яварі та асоціації «Покрова».

Вся правда про роботу фонду «Платинум Добро» від президента міжнародної організації GEM Майкла Каппоні

Один з головних партнерів Фонду — міжнародна благодійна організація ADRA, яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. 

Як зазначила Анжеліка Романчикова, керівник БФ “Людська Довіра Платинум Добро Україна”, фонд зацікавлений у плідній роботі та партнерстві і з іншими представники міжнародних організацій — для реалізації проектів, спрямованих на покращення якості життя дітей та родин, які потерпають від наслідків війни.

“Наш фонд вже реалізує проекти з надання допомоги на деокупованих територіях за програмами «Теплі руки» та «Відрождення дитинства» — це психологічна реабілітація дітей родин ВПО із Херсонської, Запорізької, Харьковськоі, Миколаївської та інших областей, а також дітей наших героїв. Крім того, ми матеріально допомагаємо родинам дітей з обмеженими можливостями за програмою «Милосердя невичерпне», — наголосила очільниця Благодійного Фонду.

Окремий напрямок – допомога нашим захисникам. Постійно продовжуються робота із закупівлі в “Метро” та послідуюча передача гуманітарної допомоги військовим частинам, які нині знаходяться на першої лінії фронту.

Фонд працює за запитами військових та відправляє у зони бойових дій генератори, продукти харчування та необхідне снарядження.  Нещодавно також було передано два автомобілі для ЗСУ на Бахмутський напрямок.  

До того ж, Фонд співпрацює з місцевими волонтерськими групами та організаціями, щоб забезпечити допомогу в максимально можливу кількість міст та регіонів України. Наразі вже відкрито понад 5 філій на півдні нашої країни. 

Філії БФ у різних кутоках країни

Загальний обсяг наданої допомоги всім. хто її потребував, за 2022 рік склав 300 тонн — у цей об’єм входять продукти харчування, медичні засоби, одяг та інші предмети первинної необхідності.

Робота «Платинум Добро» у звільненому Херсоні

Фонд також співпрацює з місцевими підприємствами та організаціями для забезпечення максимальної ефективності транспортування та розподілу допомоги.

Колектив «Платинум Добро» у своєму Центрі (м.Одеса, вул. Левітана 69)

Додамо, що на сторінках фонду у соцмережах покроково фіксується все — від отримання гуманітарної допомоги до передачі її людям.

За всіма прогнозами, ця весна та літо очікується дуже «гарячими», тому темпи запитів від усіх, хто потребує допомоги — переселенців, інвалідів, військових — лише посилюватимуться. А значить — і робота усієї дружньої команди Благодійного фонду «Людська Довіра Платинум Добро Україна» продовжиться з подвійними силами.

Волонтерський центр «Платинум Добро Одеса«

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top