Новини

НАТО проведе найбільші за свою історію авіаційні навчання Air Defender 2023

Навчання триватимуть з 12 до 23 червня 2023 року

Країни НАТО проведуть найбільші у своїй історії авіаційні навчання Air Defender 2023. Навчання триватимуть з 12 до 23 червня 2023 року.

Навчання відбудуться під керівництвом Німеччини, а оперативні пункти розмістять у Чехії, Естонії та Латвії. Вони будуть зосереджені на польових тренуваннях оперативного та тактичного рівня. Про це повідомляє сайт Національної гвардії США.

За словами генерал-лейтенанта Військово-повітряних сил США Майкла Лоха, заплановані авіаційні навчання перевіряють не лише оперативну сумісність для спільної роботи країн НАТО, але й здатність швидко розгортати та використовувати коаліційну авіацію.

Окрім Німеччини та США, у навчаннях візьмуть участь 22 країни-союзники. Планують задіяти близько 220 літаків 23 типів. Це робить Air Defender 2023 найбільшими навчаннями з розгортання ВПС з моменту заснування НАТО у 1949 році.

«Стратегічна і тактична оперативна сумісність з нашими союзниками і партнерами є ключовими елементами надійного стримування, так само як і демонстрація боєздатних, напористих і ефективних ВПС», – сказав представник ВПС США.

Він додав, що участь в навчаннях є демонстрацією незмінної відданості колективній безпеці і прагнення до міцного миру і стабільності в регіоні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top