Волонтерство

Юлія Тимошенко з командою побувала у звільненому Херсоні

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

«Це лише перша наша поїздка до Херсону, вже готуємось до наступної»

Днями до Херсону приїхала голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Разом з нею до міста прибули команди Одеської, Хмельницької, Кіровоградської та Рівненської областей, які привезли гуманітарну допомогу херсонцям.

«Що робити, коли немає світла? Їхати туди, де немає нічого! Саме так вирішила наша команда й вирушила до Херсона. Звільнена українська Херсонщина досі без електрики, без тепла, без води, без зв’язку, без мостів, під постійними обстрілами ворогів із лівого берега. Сьогодні тут, без перебільшення, потрібно все», — зазначила Юлія Тимошенко.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov
Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

У свою чергу керівник партосередку Одещини Олег Радковський та голова «Батьківщини» міста Одеса Михайло Поживанов розповіли, що завдяки роботі гуманітарного хабу «Одеса Хаб Батьківщина» доставили в Херсонську лікарню засоби гігієни, захисні маски, антисептики, памперси, ковдри та допоміжне медичне обладнання, а також продукти харчування для містян.

Під час зустрічі з головним лікарем обласної лікарні Херсону Михайло Поживанов запевнив керівництво закладу, що Одеська «Батьківщина» і надалі буде надавити допомогу обласній лікарні та передав гуманітарну допомогу та медикаменти головному лікарю.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

«Наш гуманітарний хаб «Одеса Хаб Батьківщина» працює з перших днів війни, допомагаємо переселенцям, жителям громад області та ЗСУ. Після звільнення Херсону ми зібрали все, що змогли та приїхали сюди, до людей. Їм сьогодні потрібно все: їжа, вода, одяг і розуміння, що вони не одні, не покинуті. Це лише перша наша поїздка до Херсону, вже готуємось до наступної», — розповів Олег Радковський.

Політики привезли допомогу не тільки в сам Херсон, а й у сусідні села. Село Нова Тягинка знаходиться на нульовій відмітці лінії фронту на правому березі Дніпра, сюди політики привезли продукти харчування до їдальні, яка готує для військових ЗСУ.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov
Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov
Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top