Новини

Мер Харкова заявив, що продовжить розмовляти російською мовою, незважаючи на штраф

Терехов прокоментував штраф за звернення до харків’ян російською мовою

Мер Харкова Терехов після постанови мовного омбудсмена Кременя про штраф за використання російської мови заявив, що продовжить спілкуватися з харків’янами російською.

За словами Терехова, він використовуватиме українську мову в офіційних виступах, але з харків’янами має намір і далі говорити російською мовою і закликав не ділити українців.

«Офіційно говоритиму українською мовою, а щодо мого діалогу з харків’янами, я говоритиму російською мовою, тому що це мова, якою 80% харків’ян сьогодні говорять», — прокоментував Терехов накладений на нього штраф в ефірі українського телемарафону.

Нагадаємо, український уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремень оштрафував мера Харкова за звернення до громадян російською мовою. За його словами, мер Харкова використав «недержавну» мову під час виступу в ефірі телемарафону «Єдині новини». Крім того, мовний омбудсмен України виніс Терехову «попередження» за те, що соціальні сторінки мера Харкова ведуться також не державною мовою.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top