Відеорепортаж

Центр всебічного розвитку «Improve»: щасливе дитинство попри війну

Це об’єднання громадських активістів, бізнесменів та волонтерів.

Одним з учасників Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» став Центр всебічного розвитку «Improve».

Це об’єднання громадських активістів, бізнесменів та волонтерів, яке головну увагу приділяє українським дітям, які зараз є найбільш травмованими через війну, та які, насправді, лишились дитинства.

В Центрі зазначають, що рано чи пізно війна скінчиться, але важливо забезпечити, щоб майбутнє покоління було ментально здоровим. Тому небайдужі люди, успішні у різних сферах, об’єдналися для роботи з дітьми, спрямовуючи всі свої зусилля на їх підтримку.

Місія «Improve» полягає у глибокій трансформації системи виховання, щоб не лише навчати дітей, а й формувати основи виховання майбутніх поколінь. Центр пропонує інтегрований підхід, що охоплює не тільки академічні знання, а й розвиток комунікативних навичок, креативності, вміння вирішувати проблеми, а також заняття, що сприяють здоровому способу життя.

З дітьми будуть займатися сертифіковані спеціалісти, також буде налагоджена систематична робота зі школами для спільної роботи.

Навчальні програми «Improve» спрямовані на розвиток критичного мислення, творчих здібностей, комунікативних навичок та умінь застосовувати отримані знання на практиці. Тому це не просто навчальний заклад, а платформа для підготовки молодого покоління до майбутнього і успішної адаптації у сучасному швидкозмінному та технологічному світі.   

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top