Волонтерство

Благодійний фонд «Шляхетна справа» допоміг рідним знайти українського героя

Йому передали необхідну допомогу та медикаменти.

Благодійний фонд «Шляхетна справа», який очолює Сергій Шутов, допоміг рідним знайти живим захисника Батьківщини, який вважався зниклим безвісти.

До Фонду звернулися родичі одного з бійців, які повідомили, що він безвісти зник на Херсонщині кілька тижнів тому. Рідні вже були готові до найгіршого, але завдяки зв’язкам з військовими Фонду вдалося з’ясувати, що боєць отримав важке поранення, і зараз він лікується в 11-й лікарні Одеси.

Після цього директор фонду Сергій Шутов особисто відвідав пораненого бійця і передав йому необхідну допомогу та медикаменти.

Поранений герой воював у 35-ї бригаді, яка перебувала на захисті Херсонщини. У бою він отримав осколочні поранення різної ступені тяжкості, але зараз вже потихеньку одужує та знаходиться в гарному настрої.

Нагадуємо, що БФ «Шляхетна справа» збирає гроші на допомогу захисникам України. Внесок можно зробити на сайті https://cf-noble-cause.com.ua/

Також у фонді звертаються до всіх, хто може надати авто для перевезення гуманітарної допомоги або запропонувати харчові набори тощо, дзвоніть 0679921702

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top