Новини

Азербайджан та Вірменія знов розпочали війну

Єреван звернувся до Росії за допомогою, йдуть інтенсивні обстріли та бої

У ніч на 13 вересня конфлікт між Вірменією та Азербайджаном знову перейшов у гарячу фазу: сторони звинуватили один одного в обстрілах та підривних діях.

Прем’єр-міністр Вірмені Нікол Пашинян провів засідання Ради безпеки.

На зустрічі було ухвалено рішення звернутися до Російської Федерації та просити допомогу від країн-учасників Організації Договору про колективну безпеку через “агресію, здійснену Азербайджаном проти суверенної території Вірменії”.

У Вірменії заявили, що ЗС Азербайджану завдають ударів по населених пунктах уздовж кордону з Вірменією за допомогою артилерії, мінометів та безпілотників у бік населених пунктів Горіс, Сотк та Джермук.

Влада Азербайджану заявила про широкомасштабні провокації з боку вірменських військових на Дашкасанському, Кельбаджарському та Лачинському напрямах.
«Деякі позиції, укриття та опорні пункти Азербайджанської Армії на території Дашкесанського, Кельбаджарського та Лачинського районів зазнали інтенсивного обстрілу підрозділами ЗС Вірменії», — заявили вони.

У відомстві кажуть, що контрзаходи спрямовані проти військових об’єктів, які є вогневими точками.

Вранці вірменські канали заявляють про домовленості щодо припинення вогню. Азербайджанське незалежне видання Trend İnformasiya Agentliyi повідомило про відновлення режиму припинення вогню між Азербайджаном та Вірменією.

На сайті Міноборони Азербайджану інформації про припинення вогню немає. Також відсутня така інформація на сайті Міноборони Вірменії та на сайті прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна.

Міноборони Вірменії повідомило, що станом на 8:00 ситуація на кордоні Вірменії та Азербайджану «суттєво не змінилася».

Нагадаємо: напад на Вірменію за угодою ОДКБ означає напад на всі країни, які перебувають в організації (Білорусь, Росію, Казахстан, Киргизію та Таджикистан).

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top