Волонтерство

БФ «Рідний берег» продовжує допомагати громадам Одещини

Підтримка людей, що знаходяться у скрутній ситуації, сьогодні дуже важлива

Співзасновник Благодійного Фонду «Рідний берег» Михайло Поживанов, який керує ВО «Батьківщина» в місті Одеса, разом з колегами по партії відвідали Кодимську та Балтську громади, де політики передали гуманітарну допомогу в рамках роботи спільного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина».

У коментарі «ElitExpert», доктор технічних наук, професор Михайло Поживанов розповів, що налагодити стабільну роботу по гуманітарній допомозі жителям Одеси та області, вдалось завдяки співпраці з різними фондами та організаціями, що об’єднані в гуманітарний хаб «Одеса ХАБ Батьківщина».

«Цього разу ми привезли продуктові набори для жителів громад півночі Одещини. Малозабезпечені, вдови та вимушені переселенці — кожен отримав по 18 кілограмів продуктів, — розповів Михайло Поживанов, — завдяки роботі нашого гуманітарного хабу та партійним осередкам в громадах області, ми вже вибудували стабільну логістику по доставці гуманітарної допомоги».

Політик додав, що через війну ситуація в країні дуже складна, ціни виросли, достатки людей знизились, а багато хто залишився без роботи, тому підтримка людей, що знаходяться у скрутній ситуації, сьогодні дуже важлива.

Благодійний Фонд «Рідний берег» заснований Олегом Радковським, який керує партією «Батьківщина» в Одеській області, та Михайлом Поживановим, який очолює партосередок міста Одеса.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top