Відеорепортаж

БФ «Аджалик» рятує важкопоранених військових

Фонд допомагає людям з 2016 року.

Одним з учасників Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» став відомий БФ «Аджалик», який допомагає людям з 2016 року.

Волонтери фонду активно брали участь у допомозі людям під час пандемії COVID-19, у реалізації різноманітних соціальних програм, а після початку повномасштабної війни відкрили нову сторінку у своїй діяльності, сконцентрувавши зусилля для надання необхідної підтримки військовослужбовцям та цивільному населенню, що постраждало від бойових дій.

З 24 лютого 2022 року «Аджалик» активізував свою підтримку нашим захисникам та цивільним особам, зокрема, дітям. Понад 200 волонтерів, в тому числі і колишні військові, об’єднані спільним прагненням допомагати своїм співвітчизникам.

Одним із головних проектів фонду «Аджалик» є програма «Бог діє через наші серця», запущена у вересні 2022 року. Цей проект надає реальну допомогу тим, хто опинився на межі між життям та смертю.

Метою програми є лікування та реабілітація тяжкопоранених військовослужбовців та цивільних — як в Україні, так і за кордоном. На сьогоднішній день в рамках цієї програми 12 військовослужбовців ЗСУ вже проходять необхідне лікування.

Програма охоплює реабілітацію військових у Польщі, Латвії, Литві, Естонії, Німеччині та США. Завдяки зусиллям БФ «Аджалик» та міжнародній співпраці, військові змогли не лише відновитись, але й повернутися до служби. При цьому мова йде про дуже важкі випадки, коли шанси на повноцінне життя оцінювались, як один з десяти.

Благодійний Фонд «Аджалик» вдячний кожному, хто підтримує та допомагає у реалізації цієї важливої місії — лікуванні та поверненні до повноцінного життя тих, хто пожертвував своїм здоров’ям заради миру та безпеки України.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top