Відеорепортаж

Два дні кошмару: ЖК «Зелений мис» бореться з наслідками аварії та байдужістю керуючої компанії

куманальщики

Вже другу добу йдуть роботи на каналізаційному колекторі у Крижановці.

Вже другу добу йдуть роботи на каналізаційному колекторі у Крижановці, на якому вранці 28 березня сталася крупна аварія. Внаслідок цього будинки елітного житлового комплексу «Зелений мис» почали затапливатися каналізаційними стоками.

Ситуація швидко ускладнилася, оскільки брудна вода та фекалії заповнили цокольні поверхи, а спроби мешканців самостійно впоратися з наслідками аварії виявилися марними.
Незважаючи на численні звернення до управляючої компанії , ефективних заходів з її боку не було вжито, що лише погіршило ситуацію…

Залишається відкритим питання, як могла статися ця ситуація, і чи було налагоджено взаємодію між керуючою компанією та різними комунальними службами, що призвело до ситуації, коли декілька сотен людей залишилися один на один зі своєю бідою? При тому, що комунальні внески мешканці житлового комплексу завжди вносили справно.

Попри те, що колектор виявився «безхазяйним», працівники «Інфокса» розпочали роботи на об’єкті, після чого людей перестало затоплювати.

У той же час, як вдалося з’ясувати, роботи займуть до кількох тижнів, бо аварія, на жаль, є досить серйозною.

Подробиці — у спеціальному репортажі «ЕлітЕксперт».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top