Відеорепортаж

БФ «Добрий самарянин»: від допомоги нужденним до Великодніх реконструкцій

Благодійники працюють із 1992 року.

Одним з учасників Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» став християнський БФ «Добрий самарянин», який є однією з найстаріших благодійних організацій Одеси.

Ще з 1992 року фонд рятує життя тисяч людей, надає допомогу літнім та одиноким людям, постраждалим від стихійних лих, від війни, дітям з інвалідністю та багатьом іншим.

Однак, діяльність фонду виходить далеко за рамки надання безпосередньої допомоги — благодійники активно працюють над створенням культурно-просвітницьких проектів. 

Одним із яскравих прикладів такої діяльності є масштабні Пасхальні реконструкції, які щороку організовує фонд. Ці заходи не тільки відтворюють історичні події, але й сприяють згуртуванню громади, розвиваючи культурні та духовні цінності.

иисус

Особлива увага зараз приділяється новому проекту під назвою “Мами у сукнях” – створенню спільноти та комфортного середовища для жінок, мам дітей з інвалідністю. Цей проект створений, щоб дати їм можливість відновити свій фізичний та емоційний стан, важливий для їх дітей та сімей.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top