Топ-тема

Польща планує скоротити допомогу для українських біженців

Польша

У наступному році Польща поступово почне скорочувати соціальну допомогу для біженців з України. Про це заявив речник польського уряду Пйотр Мюллер в інтерв’ю виданню PAP. 

«Ця політика після початку війну має тимчасовий характер. […] Тому поступово ці рішення (про фінансову підтримку — ред.) будуть згортатися, так прописано в законі, вони не будуть продовжені», — заявив він.

Імовірно, підтримку для біженців почнуть скорочувати у першому кварталі 2024 року. Мюллер висловив сподівання, що продовжувати її «просто не буде потреби». 

Згідно з опитуванням Pollster Research Institute, наразі більшість поляків, а саме 60% опитаних, схиляються до скорочення допомоги для українських біженців, тоді як 26% респондентів вважають, що її треба продовжити, ще 14% — не визначилися, зазначає PAP.

На тлі останнього загострення між Україною та Польщею речник польського уряду Пйотр Мюллер заявляв, що українським біженцям можуть скоротити підтримку.

Однак Польща, як країна-член Європейського Союзу, зобов’язана продовжити надавати українцям тимчасовий захист, оскільки Рада ЄС 28 вересня продовжила дію Директиви про тимчасовий захист для українців до 2025 року.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top