Сьогодні у світі

США нарощують виробництво снарядів для України — Пентагон

Пет Райдер

Українським військам вдалось відкинути російських окупантів на оборонні позиції. Про це заявив речник Пентагону Пет Райдер під час прес-брифінгу.

Пет Райдер також наголосив, що підтримка України з боку США буде тривати «стільки, скільки буде потрібно».

«Що стосується фінансування, наразі ми можемо використати додатково 6,2 мільярда доларів. Ці гроші будуть доступні навіть після закінчення фінансового року», — зазначив Райдер.

Про контрнаступ

Стосовно контрнаступу, Пет Райдер зазначив, що США з самого початку розуміли, що незалежно від того, коли почнеться контрнаступ, це буде важка боротьба. 

«Ніхто при здоровому глузді ніколи б не хотів, щоб Росія вторглася в Україну, але вони це зробили. І українці, незважаючи ні на що, змогли відштовхнути росіян назад на оборонні позиції, що саме по собі є — чудом. Ми збираємося продовжувати консультації з Україною, продовжувати забезпечувати їх навчання, щоб вони могли повернути собі суверенну територію і зрештою виграти цю боротьбу», — наголосив речник Пентагону.

Про постачання зброї

Пет Райдер повідомив, що на сьогодні США передали Україні понад два мільйони боєприпасів калібру 155 мм та нарощують їх подальше виробництво.

«У лютому 2022 року ми виготовляли 14 000 снарядів на місяць, зараз приблизно 24 000 на місяць, і ми плануємо дійти до 80 000 у 2024 році», — додав військовий.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top