Новини

Унікальна книгарня для дітей відкрилась в Одесі

Їжачок

Дитяча книгарня «Їжачок», що поєднала в собі простір для коворкінгу та крамницю, днями відкрилась в Одесі. Засновники Олена та Ольга, поставили собі за ціль — пробудити у юних одеситів велику любов до української книги.

В крамниці представлений широкий вибір українських казок, пригодницьких історій та цікавих популярних видань.

Окрім того, в книгарні буде організовано коворкінговий простір для майстер класів, лекцій та казкових вистав. Засновники магазину також наголосили, що діти і батьки зможуть відвідати зустрічі з ілюстраторами та авторами видань, щоб особисто дізнатись та побачити як створюються книжки — від ідеї до готового продукту.

Їжачок

«Приходьте до нас з дітьми та друзями, діліться нашими постами та долучайтеся до нашої спільноти любителів дитячої книги. Разом ми створимо простір, де кожен малюк зможе розкрити свій творчий потенціал та полюбити читання! Ласкаво просимо до світу книг та пригод. Разом ми зробимо читання незабутнім!», – зазначили засновники книгарні «Їжачок».

Магазин знаходиться торгівельному центрі «Меркурій» (Одеса, вул. Семена Палія, 99В) та працює без вихідних з 10:00 до 20:00.

Про заплановані заходи в коворкінговому просторі можна дізнатися через сторінку книгарні в Інстаграм.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top