Сьогодні у світі

Керівництво Європарламенту підтримало початок переговорів про вступ України до ЄС

Про це заявила президентка Європарламенту Роберта Метсола.

Керівництво Європарламенту підтримало переговори про вступ України до ЄС

Конференція президентів Європейського парламенту публічно виступила за те, щоб Європейська рада підтвердила початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу.

Президентка Європарламенту Роберта Метсола повідомила, що рішення про підтримку переговорів з Україною оголосила «Конференція президентів» – орган, що об’єднує керівництво Європарламенту та усіх політичних груп. 

«Україна докладає вражаючих зусиль для проведення реформ і конференція президентів Європарламенту підтвердила сьогодні, що Україна продемонструвала тверду основу для того, щоб відкрити переговори про вступ», — зазначила вона.

Також президентка Європарламенту наголосила, що процес вступу країни до Євросоюзу – це не лише перенесення європейських законів і правил у національне законодавство. Цей процес потребує перетворень у суспільстві країни. 

Конференція президентів у своєму комюніке зазначила, що вірить у те, що Україна продовжить амбітно втілювати усі необхідні реформи для завершення виконання рекомендацій Єврокомісії, щоб якнайшвидше відкрити переговори про вступ.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top