Політичне закулісся

Знову про боротьбу за губернаторське крісло Одещини

марченко максим

Вже другий місяць Одеська область без голови обласної військової адміністрації після раптового відходу Максима Марченка. Основні кандидати на крісло, що звільнилося, або відмовилися, або не пройшли співбесіду.

Експерти при владі справедливо зазначають, що незадоволення керівництвом Одеської області зростало давно. Падіння майже за всіма економічними показниками, посилення інституту «смотрящих» та клановості, низка гучних корупційних скандалів. Двох заступників Марченка пов’язали на великих хабарах з інтервалом трохи більше тижня. Скандали з багатомільйонною крадіжкою на гуманітарних програмах. І це все під час війни. Логічно, що Офіс Президента почав шукати кандидатуру на заміну Максиму Марченку.

Активно обговорювалися два претенденти: голова Одеського СБУ Віктор Доровський та контр-адмірал ВМС Ігор Ступницький. Доровський, як відомо, одразу від посади відмовився. Він будує успішну кар’єру у Службі Безпеки. Губернаторське крісло поставить на цій кар’єрі – хрест.

А ось Ступницький поїхав до Києва на співбесіду. І наступного дня після цієї поїздки його нібито затримують патрульні п’яним за кермом. У результаті, в суді Ступницький свою невинність довів, але ситуативно його репутацію ця ситуація зіпсувала.

марченко максим

Тоді Марченко ще щільно тримався за своє місце і всіляко намагався боротися з усіма, хто тільки замислювався очолити область.

Сьогодні претендентів до Одеси є кілька. Сам Марченко лишився ні з чим. Слуги до свого пулу його не прийняли. А от стосунки зі Штабом, схоже, зіпсовані. Йому могли вибачити конфлікт із начальником Південного оперативного командування Андрієм Ковальчуком. Але явну «підставу» щодо Ступницького – ні. Очевидно, сьогодні в армії колишній голова Одеської ОВА – нерукостислий.

Олексій Короленко

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top