Кріпто

Автор Dogecoin Біллі Маркус вважає криптоінвесторів хворими людьми

Dogecoin

Автор мемної криптовалюти Dogecoin Біллі Mapкуc назвав криптоінвесторів людьми «з психічними розладами», а покупців NFT — «ще хворішими».

Біллі Маркус (Billy Markus), відомий критик криптовалют, пише в Твіттері під ніком Сибетош Накамото (Shibetoshi Nakamoto) — це пародія на таємничого творця Біткоіна Сатоші Накамото. Його криптомонета Dogecoin теж був створений як пародія на BTC на основі коду Біткоіна.

«Інвестувати в криптовалюту — це буквально інвестувати в психічне захворювання, яке, як я вважаю, знаходиться на підйомі», — написав Mapкуc у Твіттері.

Він нагадав своїм підписникам та всій криптоспільноті, що більше не є частиною команди Dogecoin Foundation і не говорить від її імені у своїх твітах. Mapкуc додав, що світ з кожним днем ​​стає «все безглуздішим і все більш жалюгідним».

«NFT – це похідна від криптовалюти. Тож люди, які купують NFT, ще психічно хворі», — написав він.

Торік Маркус повідомив, що припинив інвестувати у криптовалюту дев’ять років тому, одразу після випуску Dogecoin. Він заявив, що коли люди інвестують у цифрові валюти, вони практикують ще одну форму азартних ігор. Він також не вірить у біткоїн як у валюту. У квітні стало відомо, що PleasrDAO і NFT-спільнота Own the Doge збираються випустити повнометражний документальний фільм про собаку породи сіба-іну на ім’я Кабосу — символ популярного мема і криптовалюти Dogecoin.

Орім того DOGE – улюблена криптовалюта Ілона Маска (Elon Musk), який неодноразово сприяв зростанню Dogecoin своїми повідомленнями та заявами і навіть тимчасово ставив зображення DOGE на логотип Твіттера.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top