Київ

СБУ затримала на хабарі керівництво Центральної військово-лікарської комісії

СБУ

Служба безпеки України спільно з ДБР викрила на системній корупції заступника начальника Центральної військово-лікарської комісії Збройних Сил України.

Як повідомляють в СБУ, посадовець налагодив злочинний механізм отримання грошей від громадян призивного віку. За різні суми хабарів він «пропонував» чоловікам ухилитися від проходження строкової військової служби в умовах воєнного стану.

«Співробітники СБУ задокументували факт вимагання 5 тис. дол. з призовника. За цю суму службовець обіцяв сприяння у видачі чоловіку висновку комісії про непридатність до військової служби за станом здоров’я з подальшим зняттям з обліку у військкоматі. Правоохоронці задокументували факт передачі першої частини неправомірної вигоди у розмірі 2,5 тис. дол.», — йдеться у повідомленні.

СБУ

Також під час обшуків за місцем роботи та вдома у фігуранта правоохоронці виявили великі суми готівки у різній валюті. Сума вилучених коштів еквівалентна понад 5 млн грн.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

СБУ
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top