Новини

Одеському бізнесменові Кауфману продовжили запобіжний захід у справі про корупцію

кауфман

Вищий антикорупційний суд продовжив запобіжний захід для одеського бізнесмена Бориса Кауфмана, який є підозрюваним у справі про корупцію, на один місяць. Про це повідомив адвокат Кауфмана Ігор Фомін.

«Сьогодні відбулося засідання у Вищому антикорупційному суді. Спливло два місяці з того часу, як суддя ВАКС Ярослав Шкодін обрав запобіжний захід Борису Кауфману (утримання під вартою з альтернативою застави, яка і була внесена). Прокурор просив суд про продовження запобіжного заходу на два місяці. У зв’язку з тим, що термін слідства продовжено на один місяць, на той же термін і продовжив запобіжний захід слідчий суддя. Борис Кауфман залишається на волі, але з тими ж обмеженнями, що й раніше — він не може залишати Київ та Одесу, не повідомивши про це детективу або прокурору», — повідомив адвокат Кауфмана.

Нагадаємо, що впливового бізнесмена Бориса Кауфмана було затримано 5 грудня 2022 року. Суд призначив йому заставу у 129 мільйонів гривень, яку внесли 8 грудня. Разом із Кауфманом затримали і його бізнес-партнера Олександра Грановського, його ВАКС заарештував із правом застави у 124 млн гривень.

Кауфман вважається близьким до мера Одеси Геннадія Труханова. Правоохоронці звинувачують Бориса Кауфмана та Олександра Грановський у створенні ОЗУ, яке «обплутало» всі гілки міської влади Одеси.

НАБУ та САП стверджують, що підозрювані займалися регулярним підкупом чиновників Одеської міськради задля вирішення своїх бізнес-питань.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top