Київ

У Києві сьогодні пройде саміт Україна-ЄС

До Києва прибув президент Європейської ради Шарль Мішель

Вперше в історії саміт між ЄС та країною-кандидатом на вступ відбувається в умовах війни. Експерти вбачають важливий символізм у тому, що до Києва приїхало все керівництво Євросоюзу.

Сьогодні до Києва прибув президент Європейської ради Шарль Мішель для участі у саміті Україна-ЄС.

«Знову в Києві — на саміт ЄС-Україна разом із президентом України Володимиром Зеленським, президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйєн та головним дипломатом ЄС Жозепом Боррелем. Наша рішучість не ослабне. Також ми підтримуватимемо вас у кожному кроці на шляху до ЄС», — написав він привітання українцям.

Нагадаємо, сьогодні у Києві відбудеться саміт Україна-ЄС. Учора до столиці України прибули Урсула фон дер Ляйєн, Жозеп Боррель та низка інших європейських політиків.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба повідомляв, що центральним питанням саміту Україна-ЄС у Києві буде оцінка прогресу, якого вже досягла Україна, та подальше відкриття переговорів про вступ, торкнуться також багатьох інших тем, пов’язаних із війною Росії проти України.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top