Новини

Україна не завдаватиме ударів далекобійними ракетами по території РФ

Міністр заявив, що далекобійні ракети дозволять українським військовим зруйнувати оборону противника

Міністр заявив, що далекобійні ракети дозволять українським військовим зруйнувати оборону противника, що призведе до поразки у війні.

Україні потрібні далекобійні ракети для того, щоб знищувати техніку та живу силу окупантів на великих відстанях, що не дозволить ворогові забезпечувати оборону. При цьому українські військові готові координувати цілі з міжнародними партерами, заявив голова Міністерства оборони України Олексій Рєзніков на спільному засіданні уряду України та Європейської комісії, повідомляє Укрінформ.

Рєзніков закликав партнерів якнайшвидше допомогти Україні з протиракетною обороною і нагадав, що наша країна хотіла б отримати Patriot та SAMP/T за першої можливості разом із постачанням нових IRIS-T та NASAMS.

«Якби ми мали можливість завдати удару на відстані 300 км, російська армія не змогла б забезпечувати оборону і була змушена програти.

Україна готова надавати будь-які гарантії, що ваша зброя не буде залучена до атак на російську територію. Ми маємо достатньо цілей на тимчасово окупованій території України та готові координувати цілі з нашими партнерами», — зазначив він.

Він зазначив, що успіх України на полі бою стане також успіхом усієї Європи.

«Ми очікуємо, що цей рік принесе нові можливості… щоб здобути перемогу, нам треба захопити стратегічну ініціативу», — заявив міністр.

Також міністр заявив, що українські військові потребують важкої техніки і висловив подяку за ухвалене на «Рамштайні» рішення постачати танки та іншу бронетехніку. Він висловив упевненість, що це дозволить створити броньований кулак та прорвати оборону окупантів.

Міністр також зазначив, що Україна має потребу у збільшенні кількості артилерії та снарядів, які дозволять знищити засоби радіоелектронної боротьби та ППО Росії.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top