Одеса

Ігор Мосійчук дав покази проти робітника ТЦК з Южного, який за час війни став мільйонером

Він передав слідству документи, які підтверджують незаконне збагачення.

Бувший народний депутат України Ігор Мосійчук дав покази ДБР у справі депутата міськради і працівника ТКЦ м. Южне Одеської області Єгора Смирнова. Про це сам Мосійчук повідомив у своєму Фейсбуці.

За його словами, він передав слідству документи, які підтверджують незаконне збагачення в часі війни голови земельної комісії міськради Южного Єгора Смирнова, який за сумісництвом значився військовиком і робітником ТЦК.

Нагадаємо, що раніше Мосійчук розповів, що «депутат та воєнком з міста Южне Смирнов став доларовим мільйонером під час війни, ще й «пригрів» у ТЦК двох своїх соратників».

Після суспільного розголосу, керівництво одеського обласного ТЦК та СП заявило, що «командування однозначно засуджує будь-які способи незаконного збагачення та зловживання посадовими повноваженнями, тому всіх трьох вищезгаданих військовослужбовців переведено для подальшої служби в одну з бригад, що виконує завдання на передньому рубежі фронту».

Однак Єгор Смирнов не пішов воювати, а навпаки, навіть висловив намір судитися з екс-народним обранцем.

«Його командування відправляло на фронт, але «воно» вирішило відкосити і тепер піде в тюрму вслід за своїм колишнім шефом Борисовим», — наголосив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, що днями Президент України Володимир Зеленський повідомив про «невтішні результати» перевірки військкомів по всій країні:

«Мені представили деякі попередні результати перевірки інших воєнкомів, окрім колишнього одеського. І невтішні результати. Звичайно, правоохоронці реалізують їх у законний спосіб, і суспільство все побачить», – сказав він у своєму відеозверненні.

«Хочу сказати всім таким «воєнкомам» і будь-яким іншим чиновникам, які чомусь думають, що суспільство нібито просто почекає, нібито можна нахабнішати десь у тилу. Ми виграємо цю війну, яку почала Росія. І ми виграємо для України таке державне життя, яке буде гідним наших героїчних захисників, кожного й кожної, хто зараз усі свої сили віддає захисту. Негідним у такому житті місця немає», – додав він.

Як повідомляв ElitExpert раніше, військовий комісар Одеського обласного ТЦК і СП Оперативного командування «Південь» Євген Борисов був відправлений під варту за незаконне збагачення, а його активи та майно були заарештовані.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top