Одеса

Влада в умовах війни повинна бути надійною – Михайло Поживанов

Війна розкрила безвідповідальність і боягузтво багатьох керівників населених пунктів, через що не змогли врятуватися десятки тисяч мирних жителів України. Про це в коментарі «ElitExpert» розповів народний депутат чотирьох скликань Михайло Поживанов, який свого часу обіймав посади керівника Маріуполя та заступника голови Київської МДА. Нині він очолює Одеську міську організацію «ВО «Батьківщина».

«Коли розпочалася війна, керівники деяких великих громад, міст та районів або самоусунулися, або взагалі залишили країну. І це призвело до того, що велика кількість населених пунктів різного рівня залишилася, наприклад, без електрики на довгий період, хоча ці проблеми можна було легко та швидко вирішити», — зазначив Михайло Поживанов.

Водночас за відсутності керівництва місцевої влади та людей, які відповідають за конкретні сфери, жителі залишилися наодинці із цими проблемами, до того ж – у найважких умовах кровопролитної війни.

«Це стосується і теплопостачання, і загалом роботи системи життєзабезпечення будь-якого населеного пункту. Були ситуації, коли люди навіть не знали, як і коли відбувається евакуація, — наголосив Михайло Поживанов. — У деяких містах десятки тисяч людей могли б врятуватися, якби міська влада була на місці, працювала і допомагала людям у цей тяжкий час. А не вигадували собі виправдання – чому вони свій корабель покинули першими, а не останніми».

«Влада повинна мати характер – якщо тебе обрали, то маєш нести відповідальність як за місто чи громаду, як і в першу чергу — за людей, які там живуть», — підкреслив політик.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top