Одеса

Постійний труд на благо інших: різні напрямки Фонду «Шляхетна справа»

Голова Благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов та його команда вже 9 місяців продовжують надавати всеобічну гуманітарну допомогу захисникам нашої країни та вимушеним переселенцям.

Вони неодноразово підтримують бійців евакуаційної 28-ї роти, якою опікуються з перших днів повномасштабної війни.

Бійці цієї роти регулярно несуть службу на передньому краї фронту, витягують поранених та підбиту техніку – найчастіше під шквальним вогнем противника. Якраз недавно частина бійців тільки-но повернулася з «передка».

За останні місяці волонтери вкотре декілька раз побували у прифронтовій зоні. Оборонцям було передани теплі речі – куртки, штани, армійські чоботи, а також декілька тонн необхідної гуманітарки. До речі, допомогу у вигляді продуктових наборів отримали і жителі тільки-но звільнених сіл Херсонщини.

Воїни отримали від волонтерів продукти, плитоноски, медикаменти, засоби гігієни та багато чого іншого.

Між тим, хлопцям також ще потрібні компресори, батареї для дронів, акумулятори, дуже потрібні спальники. Тому всіх небайдужих до долі нашої країни просять долучитися та допомогти нашим захисникам.

«Повірте, кожні 2, 5, 10 гривень дуже важливі! Твій донат може врятувати життя та наблизить нашу перемогу!», — наголошує Сергій Шутов.

Зробити свою допомогу донатами можна на офіціальному сайті Фонду https://cf-noble-cause.com.ua/.

Крім того, Благодійний фонд продовжує допомагати Тарутинській ОТГ, селу Кулевча та Сараті на Одещині, куди, рятуючись від війни, переїхало багато переселенців. Волонтери «Шляхетної справи» майже кожен тиждень привозять туди чергові партії продуктів харчування, гігієни тощо.

Також команда Благодійного фонду продовжує і свою нову ініціативу з забезпечення дровами мешканців деяких ОТГ Одещини. Зокрема, нещодавно 5 фур з дровами твердих порід — дуб, ясен, вільха — були роздані переселенцям, які зараз проживають в Одеській області.

Підтвердженням цього є й численні подяки Благодійному фонду від місцевої влади, які просять волонтерів не зупинятися і продовжувати свою активну допомогу переселенцям.

Також нагадуємо, що Фонд також збирає гроші на автомобіль типу невеликої вантажівки або Мерседеса «Спрінтер» для розвезення гуманітарної допомоги. Це вкрай важливо, тому всіх, хто може долучитися, просять зробити свій внесок на сайті https://cf-noble-cause.com.ua/. Також, якщо хтось може надати авто, прохання дзвонити за номером +380679921702.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top