Одеса

Петиція Юлії Тимошенко майже набрала необхідну кількість голосів

Після ратифікації Верховною Радою України Стамбульської конвенції, на сайті Президента з’явилась петиція про її скасування, яка на сьогодні вже зібрала майже 18 тисяч підписів. Дана петиція ініційована головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

В Одеській області, як по всій країні, збором підписів займаються місцеві осередки партії. Голова «Батьківщини» Одеської області Олег Радковський розповів, що на сьогодні дане питання має велику підтримку у населення та представників духовенства країни.

 «Ми провели зустрічі та обговорення прийняття Стамбульської конвенції з Духовною Радою Християн Одеської області, Єпископом Одеським та Балтським Православної Церкви України та головою Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Просвіта». Представники усіх релігійних організацій підтримали ініціативу нашої партії та підписали спільне Звернення до Президента, щодо денонсації Закону про ратифікацію конвенції і на сьогодні ми вже маємо більше 17 тисяч підписів під петицією», — розповів Олег Радковський.

У свою чергу, керівник осередку «Батьківщини» в місті Одеса Михайло Поживанов додав, що розгляд цього питання сьогодні точно не на часі.

«Прийняття Стамбульської конвенції не було обов’язковою нормою для надання кандидатства на вступ України до ЄС, оскільки понад десять країн самого Євросоюзу не ратифікували Стамбульську конвенцію чи сьогодні працюють над її скасуванням. Я впевнений, що буде зібрано потрібних 25 тисяч голосів, Президент розгляне петицію та ухвалить правильне рішення, бо наразі наше суспільство поки не готове до розгляду таких кардинальних речей», — резюмував Михайло Поживанов.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top