Новини

Ініціативу Юлії Тимошенко щодо денонсації Стамбульської конвенції підтримали релігійні організації Одеської області

керівники восьми релігійних організацій Християн Одещини висловили повну підтримку ініціативі Юлії Тимошенко щодо денонсації Стамбульської конвенції

Після ратифікації Стамбульської конвенції Верховною Радою України на сайті Президента з’явилася петиція із закликом денонсувати Закон про її ратифікацію, ініційована головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

Крім Тимошенко та її партії, на підтримку петиції та проти самої конвенції вже виступили Православна Церква України та інші релігійні організації, направивши звернення до Президента. На їхню думку, проблема Стамбульської конвенції в тому, що вона вводить поняття «гендер» як концепт самоідентифікації людини, чим ігнорує факт наявності біологічних статей, що характеризують жінку чи чоловіка, що може загрожувати інституту сім’ї в нашій країні.

На Одещині Звернення до Президента України про денонсацію Закону про ратифікацію Стамбульської конвенції вже підписали вісім представників Духовної Ради Християн області та Одеська Єпархія Православної Церкви України.

Як розповів керівник партії «Батьківщина» Одещини Олег Радковський, на зустрічі з духовенством керівники восьми релігійних організацій Християн Одещини висловили повну підтримку ініціативі Юлії Тимошенко щодо денонсації Стамбульської конвенції задля збереження цілісностей українського суспільства, інституту сім’ї та майбутнього наших дітей. Також ініціативу підтримала Одеська Єпархія Православної Церкви України, від імені якої звернення до Президента підписав єпископ Одеський та Балтський отець Опанас.

Слід зазначити, що низка європейських країн – Великобританія, Польща, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина відмовилися від ратифікації Стамбульської конвенції.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top