Новини

Юний шахіст із Одеси став подвійним чемпіоном Європи

23 липня у Греції (Салоніки) завершився чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат у вікових категоріях 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років з швидких шахів та бліцу.

Одесит Максим Кріштофор у своїй віковій категорії 8 років став подвійним чемпіоном Європи!

У перший день шахового турніру, 19 липня, він виграв 18 із 18 партій, ставши чемпіоном по бліцу. У бліці кожного шахіста є 3 хвилини на хід і 2 секунди додається на кожному ходу.

20-21 липня, здолавши суперників у 8 із 9 партій, Максим став чемпіоном з рапіду. Єдину партію програв у часі, перебуваючи у виграшній позиції. У рапіді гравцям дається 15 хвилин на роздуми плюс 10 секунд додається з кожним перебігом.

Як повідомила нам мати чемпіона Ірина, до Греції на турнір вони добиралися з Англії, де вони перебувають з початку війни. Головним конкурентом Максима був саме британець, який йшов рейтингом у стартовому аркуші під №1.

Через переліт та різку зміну клімату Максим не спав у ніч перед відльотом.

«Як він зібрався і виграв все через неможливість швидко акліматизуватися не відомо» — розповідає Ірина.

У шахи Максим грає з 3 років та 10 місяців. З 4 років бере участь у турнірах. Перший дорослий розряд виконав у 6,5 років.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top