Одеса

Тиск на бізнес: група компаній з Одеської області просить допомоги у держави

Компании «Крупяний Двір», «Аттуаль» и «Трапеза», необоснованно подвергшиеся давлению и обыскам со стороны силовиков, обратились в правозащитные организации и к народным депутатам.

Компанії «Крупяний Двір», «Аттуаль» і «Трапеза», які необґрунтовано зазнали тиску та обшуків з боку правоохоронних органів, звернулися до правозахисних організацій та до народних депутатів з проханням не допустити блокування їхньої роботи.

Нагадаємо, що ця група компаній забезпечує крупами, бобовими, злаковими хлібцями та сіллю приблизно до 40% споживчого ринку України – при цьому в умовах дефіциту солі на українському ринку компанії налагодили постачання кухонної солі з Туреччини.

Проте наразі робота групи компаній блокується силовими відомствами. які вилучили документацію та зупинили виробничий процес.

Як зазначають підприємці, їм доводилося платити колосальні гроші, щоб турецькі партнери не боялися і привозили сіль на територію держави, що воює. Тепер же турецькі транспортники пригрозили зупинити рейси до Одеси, що призведе до повного припинення постачання солі з Туреччини до України та нового дефіциту солі на ринку.

У зв’язку з цим підприємці звернулися за допомогою до правозахисної громадської організації «Права справа», де активісти, вивчивши всі обставини, виявили ознаки корупційного тиску з боку правоохоронців. Після цього керівництво організації звернулося зі зверненнями до правоохоронних органів та до народного депутата Олени Шуляк.

У свою чергу, засновники направили звернення до СБУ, до народного депутата Олексія Гончаренка, начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка та президента Володимира Зеленського. Вони просять не допустити вчинення дій, які призведуть до зупинення роботи підприємств, які займаються стратегічними поставками до країни під час воєнних дій.

Зазначимо, що до звернень додаються листи від найбільших національних торгових мереж України, включаючи «Сільпо», «АТБ», «Таврії-В» та інші, які запевняють, що продукція компаній «Крупяний Двір», «Аттуаль» та «Трапеза» критично важлива для продовольчого ринку України.

Додамо, що у своєму зверненні підприємці також зазначили, що успішно співпрацюють у гуманітарній сфері з багатьма державними структурами та громадськими організаціями, маючи багато подяк за надану допомогу, додавши докази.

Підприємці сподіваються на швидку реакцію державних органів.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top