Новини

Перша леді України зустрілася з президентом США Байденом та його дружиною у Вашингтоні

Перша леді України Олена Зеленська, 19 липня, зустрілася в Білому домі з президентом США Джо Байденом і його дружиною Джилл Байден.

На порядку денному було обговорено підтримку Вашингтоном України та її народу в умовах повномасштабної війни.

«Автор цих слів – перша леді США Джилл Байден. Сьогодні «повертаю» їй візит – на запрошення пані Джилл зустрілася з нею у Вашингтоні. Зазвичай вважається, що у подружжя перших осіб лише гуманітарні завдання. Але війна показала — це не так. Наша сила не така вже «м’яка». Ми багато можемо, тим більше разом. Було дуже приємно зустрітися з президентом Джозефом Байденом, віце-президентом Камалою Гарріс та другим джентльменом Дагласом Емгоффом», — написала Перша леді. України на своїй сторінці у Facebook.

Після зустрічі з Байденом у Зеленській відбулася зустріч із чоловіком віце-президента Камали Харріс Дугласом Емхоффом, послом США в ООН Ліндою Томас-Грінфілд, заступником адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ізобель Коулман, заступником держсекретаря США з політичних питань хірургом США Вівеком Мурті.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top