Розслідування

НАЗК: екс-військком Одещини Євген Борисов «напозичав» 188 мільйонів грн.

борисов_

Колишній керівник Одеського обласного ТЦК і СП Євген Борисов незаконно збагатився на 188 млн грн. Про це під час пресконференції повідомив голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков.

«Сьогодні буде спрямовано висновок щодо незаконного збагачення колишнього голови Одеського обласного військкомату Євгена Борисова. Це рекордний встановлений факт — 188 млн грн. Тільки один його об’єкт в Іспанії коштує 3 700 000 євро, придбаний 15 грудня 2022 року, коли Україна була під щоденними обстрілами росіян, і таких придбань у Борисова декілька», — розповів Олександр Новіков.

zbahachennia_odeskoho_vojenkoma

За словами голови НАЗК, Євген Борисов стверджує, що всі отримані ним гроші були «позиками», але надати докази цього не може.

«Одна з таких позик в 1 мільйон доларів, нібито від власника нічного клубу «Ібіца» в Одесі. Доказів немає. Під час підписання документів про позику підписанти навіть не перебували в Одесі. Також викрито незаконні канали виїзду за кордон. Випадок кричущий», — додав голова НАЗК.

Загалом Євген Борисов повідомив правоохоронцям, що напозичав близько 4,2 мільйона доларів у різних підприємці.

Олександр Новіков сподівається, що Державне бюро розслідувань зможе домогтися конфіскації закордонного майна Євгена Борисова та передача його державі.

Нагадаємо, 28 червня ставка Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України звільнила Борисова з посади начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Цьому передувало справи ДБР, ГПУ та відсторонення від посади, після оприлюднення матеріалів екс-нардепом Ігорем Мосійчуком про купівлю родиною Борисова автівки Mercedes Benz G63 AMG, 2022 року вартістю понад 10 млн грн, вілли в Марбелії (Іспанія) за 3 млн. 950 тис. євро та комерційної нерухомості в Іспанії вартістю близько 2 мільйонів євро.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top