Новини

В Польщі знищили «швидкі», які призначались Україні

Автомобілі швидкої допомоги, які польські волонтери збиралися передати лікарням у Харківській та Сумській областях, було спалено поряд із будівлею міськадміністрації Радлува у Малопольському воєводстві Польщі. Про це повідомляє телеканал TVN24.

Постраждали два автомобілі: один згорів повністю, другий серйозно пошкоджений, але його можна відновити. Також було пошкоджено ще два автомобілі, які знаходилися поряд із «швидкими» і теж мали вирушити в Україну.

Загалом планувалося передати Україні десять авто — шість медичних та чотири пікапа. Через інцидент до України вирушать лише чотири автомобілі швидкої допомоги та два пікапа.

Завдяки камерам відеоспостереження поліція вже затримала підозрюваного. Ним виявився 35-річний місцевий житель, який раніше вже затримувався за аналогічний злочин у 2019 році.

Президент фонду «Сила майбутнього» Діана Дембіцька-Мончка розповіла, що її фонд вже збирає кошти на придбання нової машини швидкої допомоги. «Ми не можемо залишити осторонь потреби лікарень в Україні, які чекали на цю допомогу».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top