Новини

В ОК «Південь» попередили про можливість пусків «калібрів» у будь-який момент

ОК "Південь

У Чорному морі знаходиться 16 російських військових кораблів, з них чотири — ракетоносії, які можуть у будь-який момент випустити щонайменше 20 калібрів по території України. Про це під час телемарафону повідомила начальник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

«Корабельне угруповання ворога складається з 16 кораблів, серед яких продовжують перебувати 4 ракетоносці: 2 надводні та 2 підводні. Це означає, що до залпу можуть бути готові понад 20 калібрів. Досить потужний потенціал, який говорить про можливість завдання ракетних ударів у будь-який момент, оскільки кораблі спорядження готові і знаходяться на бойовому чергуванні», — повідомила вона, додавши, що така кількість ракетоносіїв на бойовому чергуванні може свідчити про підготовку до ракетної атаки.

Водночас, за словами Гуменюк, Росія відмовляється від масованих атак, оскільки вони передбачають великі витрати за малої віддачі.

«Швидше за все, будуть використовувати точкові атаки, як це було по Кременчуцькому району, коли піднімаються в повітря і авіація, і морські ракетоносії, щоб заплутати наші системи протиповітряної оборони. Таким чином вони намагаються відволікати увагу різними способами. Але щодо морського напряму, то пуски ракет можуть бути будь-якої миті», — повідомила представник ОК «Південь».

Нагадаємо, 1 березня в ОК «Південь» заявили, що війська РФ можуть завдати масованого ракетного удару по Україні в найближчі дві доби.

Перед цим у ОК «Південь» повідомляли, що аналіз активності російської авіації та нічних атак дронів свідчить про високу ймовірність ракетних ударів .

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top