Кріпто

Біткоїн-біржі призупинили введення та виведення гривні для українських користувачів

Проблему, зокрема, підтвердили у Binance

Криптовалютні біржі повідомили про тимчасове призупинення операцій через гривневі банківські картки. Проблему, зокрема, підтвердили у Binance.

«Зараз фіатні канали, а саме введення та виведення через банківську картку та інші платіжні сервіси тимчасово призупинені серед криптовалютних бірж по всій Україні», — йдеться у повідомленні торгової платформи.

У коментарі ForkLog UA представники Binance наголосили, що це сталося на тлі обмежень Нацбанку України. Біржа рекомендувала користувачам проводити операції через P2P-сервіс.

Засновник української криптовалютної біржі Kuna Михайло Чобанян також визнав наявність проблем.

«З приводу гривні карткової та введення/виводу на біржі. Так, не працює у всіх. Якщо коротко — шукаємо виходи із ситуації, під загрозою зупинка всього українського [крипторинка з безготівковою гривнею]», — написав він у своєму Telegram-каналі.

На момент написання НБУ не надав коментар щодо ситуації.

Нагадаємо, з 16 березня 2022 року ПриватБанк тимчасово заборонив своїм клієнтам заводити гривні на криптовалютні біржі . Обмеження пов’язане з рішенням НБУ та діє на період воєнного стану.

Тоді ж monobank повідомив ForkLog UA, що транскордонні перекази обмежені, але з гривневими операціями в межах України «жодних труднощів бути не повинно».

Наприкінці квітня НБУ з метою зменшення відтоку капіталу з країни обмежив операції з купівлі криптовалют на суму до 100 000 гривень на одну особу на місяць.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top