Суспільство

The Economist написав про «жахливі» стосунки Зеленського та Залужного

Залужний Валерій Федорович

Але Подоляк швидко заявив, що це, мовляв, не відповідає дійсності

Британський журнал The Economist написав про «жахливі» стосунки президента Володимира Зеленського та головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

У матеріалі видання сказано про нібито «тріщини» між військовим та політичним керівництвом України.

Журналісти посилаються на неназване «високопоставлене джерело в уряді», яке говорить про «конфлікт» Зеленського та Залужного через наступальну операцію Сил оборони, яка «пішла не за планом».

«Політики кажуть, що їхні генерали — придурки, які пройшли радянське навчання. А генерали кажуть, що це політики — дурні. Перемога має багато батьків, але ніхто не хоче брати відповідальність за тупикову ситуацію», — йдеться у статті The Economist.

У свою чергу, журналіст LIGA.net запитав у Подоляка, чи існують «жахливі стосунки» між президентом та головнокомандувачем.

«Ні, це взагалі не відповідає дійсності. Президент як верховний головнокомандувач і головнокомандувач – це одна військово-політична управлінська вертикаль з жорсткою ієрархією. Тому будь-які питання відпрацьовуються в рамках постійної прямої комунікації на різних майданчиках», – відповів радник глави ОП.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top