Новини

ЗС РФ після влучних ударів ЗСУ залишають на полі бою поранених та вбитих — ISW

Російські війська продовжують скаржитися на брак озброєння та обладнання

Російські сили відмовляються евакуювати власних поранених або вбитих солдат з прифронтових районів, що спонукало частину російського персоналу відмовитися від виконання бойових завдань, через що зросла кількість дезертирів.
Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Російські військовослужбовці продовжують детально описувати постійні проблеми, які перешкоджають російським операціям на лінії фронту в Україні. Диверсійно-розвідувальна група «Русич», ультраправе російське нерегулярне воєнізоване формування, опублікувала перелік проблем.

Зокрема, російські війська продовжують скаржитися на брак озброєння та обладнання, яке нібито заважає проведенню успішного наступу на різних ділянках фронту в Україні.

Окупанти стверджують, що російська контрбатарейна дальність і точність поступаються українським можливостям. А також вони не мають лазерного наведення снарядів «Краснопіль» і БПЛА, щоб керувати ними.

Група «Русич» також зазначила, що російська реактивна система залпового вогню (РСЗВ) «Торнадо-С» менш стійка до радіоелектронної боротьби (РЕБ), ніж надані Україні американські системи HIMARS. Багато російських співробітників купують власні комунікаційні технології, що ускладнює зв’язок між різними підрозділами, які використовують різні моделі технологій.

Група «Русич» стверджувала, що російські сили не евакуюють поранених або вбитих з прифронтових районів, і що ця відсутність евакуації спонукала частину російського персоналу відмовитися від виконання бойових завдань. Група «Русич» може стикатися з цими проблемами з більшою інтенсивністю та частотою, ніж російські війська, оскільки це невелике та нерегулярне формування, але ISW регулярно спостерігає, як інші російські підрозділи висловлюють подібні проблеми з контрбатарейними можливостями, зв’язком та евакуацією.

Українські сили продовжували просуватися на південь від Роботиного в західній Запорізькій області і, як повідомляється, просунулися поблизу Бахмута 10 вересня.  Геолокаційні кадри, опубліковані 10 вересня, показують, що українські сили просунулися на схід від Новопрокопівки (18 км на південний схід від Оріхова).

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top