Новини

Президент Бразилії обіцяє не арештовувати Путіна у разі його візиту

«Може легко поїхати в Бразилію»

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва заявив, що президента РФ Володимира Путіна не заарештують у його країні у разі візиту для участі у саміті G20 у Ріо-де-Жанейро у 2024 році. Про це заявив президент Бразилії Лула да Сільва під час саміту G20 у Нью-Делі, повідомляє Bild.

За словами президента Бразилії, попри виданий Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт Володимира Путіна, такого нібито ризику для російського президента під час можливого візиту до Бразилії немає.

«Якщо я буду президентом Бразилії і якщо він приїде до Бразилії, його точно не заарештують… Ми любимо мир і любимо добре ставитися до людей. Тому я думаю, що Путін може безпечно поїхати до Бразилії», — заявив Лула.

Варто наголосити, що Бразилія підписала Римський статут, який зобов’язує уряд виконувати рішення Міжнародного кримінального суду. Втім, Путін неодноразово пропускав міжнародні зустрічі, на які його запрошували. Так, він не поїхав у Делі, де нині проходить саміт G20. Також російського диктатора запрошували на саміт БРІКС, який проходив у Південній Африці. Й хоча Путіна запевняли, що його не заарештують, але він не наважився виїхати за межі Росії.

Нагадаємо, 17 березня 2023 року Палата досудового провадження ІІ Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна та Марії Олексіївни Львової-Бєлової, яка є уповноваженою президента РФ з прав дитини.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top