Новини

Зеленський зібрав нараду щодо дронів і проекту РЕБ, який уже тестують на фронті

Зеленский

Сьогодні відбулась тригодинна нарада з військовими щодо виробництва дронів

В Україні цього року планують спростити та збільшити виробництво всіх типів безпілотників.
Про це розповів президент Володимир Зеленський у  Telegram.

За його словами, сьогодні відбулась тригодинна нарада з військовими щодо виробництва дронів.

«Оновили й деталізували плани виробництва на поточний рік за всіма типами безпілотників: FPV, бомбардувальниками, розвідниками, а також за далекобійними дронами для особливих завдань», — написав президент.

На нараді було обговорено, як забезпечити гнучкість українського ОПК. Президент зауважив, що потреби фронту постійно змінюються, тому виробники дронів мають вчасно реагувати на них.

«Важливі рішення: щодо спрощення процедури закупівель, імпорту комплектовання, нарощування виробництва снарядів для дронів і навчання операторів», — розповів Зеленський.

На нараді також було обговорено проект будівництва комплексної системи керування засобами РЕБ для захисту українських воїнів і техніки від російських безпілотників.

Зеленський розповів, що дану систему вже тестують на окремих напрямках. Однак планується масштабування проекту на весь фронт.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top