Інтерв'ю

Зеленський вірить у перемогу України до виборів у США 2024 року

«Я вірю, що до того часу ми переможемо», — Зеленський

Президент Володимир Зеленський прокоментував можливу втрату військової підтримки України Сполученими Штатами після президентських виборів 2024 року в Америці, заявивши, що до того часу Україна може виграти війну.

Про це він розповів у інтерв’ю суспільним мовникам, які є членами Eurovision News, зокрема BBC.

Зеленський відкинув побоювання щодо втрати підтримки США, якщо президент Джо Байден, який пообіцяв підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно, не буде переобраний у 2024 році.

За словами Зеленського, Україна, як і раніше, має двопартійну підтримку в Конгресі США. До того ж президент вважає, що Україна здатна виграти війну до президентських виборів у США, які відбудуться 5 листопада наступного року.

«Хто знає, де ми будемо (коли відбудуться вибори. – Ред.). Я вірю, що до того часу ми переможемо», – сказав глава держави.

Президент висловив упевненість, що українські військові зможуть просунутися вперед під час очікуваного контрнаступу. Він попередив про ризики «замороженого конфлікту», на який, за словами Зеленського, розраховує Росія.

Зеленський також зазначив, що «є велика підтримка самих людей, звичайних американців — підтримка українців. Це не можна втрачати. ​​І це найважливіше. Завжди будь-які вибори та внутрішні процеси впливають на будь-яку державу. Особливо, якщо йдеться про вибори у Сполучених штатах Америки Але, по-перше, я думаю, що ми не втратимо двопартійну підтримку. Друге – це те, що вибори у Сполучених Штатах за рік. Хто знає, де ми будемо».

Він визнав, що у світі «є деякі моменти втоми, але втома не через Україну. Я хочу бути зрозумілим. Втома – через російську агресію».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top