Новини

«Заходить надто далеко», — на Заході деякі дипломати не зрозуміли критики президента України

Проте деякі західні дипломати заявили, що розуміють почуття українського президента

Президент України Володимир Зеленський у вівторок засудив учасників переговорів НАТО за те, що вони відмовилися запропонувати Києву конкретний шлях до приєднання до НАТО в проекті комюніке, яке було вироблено на саміті альянсу. На Заході деякі дипломати не зрозуміли критики президента України Володимира Зеленського на адресу НАТО і образилися за це, заявивши, що він «заходить надто далеко».

Про це пише видання Politico.

Втім, деякі західні дипломати заявили, що розуміють почуття українського президента, адже у його країні триває війна.

«Я критично ставлюся до багатьох аспектів і особливо щодо деяких союзників, але я вважаю, що це не продуманий і справедливий підхід. Він заходить занадто далеко», — сказав один високопоставлений дипломат із Центральної Європи.

Проте деякі західні дипломати заявили, що розуміють почуття українського президента.

«Його розчарування можна зрозуміти, враховуючи агресивну війну Росії. Спільники завжди узгоджують комюніке. Саміт продемонструє непохитну та непохитну підтримку України», — сказав перший високопоставлений дипломат НАТО.

Другий високопоставлений дипломат НАТО додав: «Ми поважаємо все, що він каже. Тому що вони перебувають у центрі війни, і цілком зрозуміло, що мають найбільші надії».

Одне джерело, знайоме з поточним проектом тексту, сказало, що союзники посилають Києву потужний сигнал і що ця мова майже остаточна, яку Україна має прийняти.

Лідери альянсу збираються в литовській столиці на дводенний саміт, і найбільш делікатним пунктом порядку денного є заявка України на вступ до НАТО.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top