Новини

Якщо Україна програє, то Будапешт претендуватиме на Закарпаття, — лідер угорської партії

Це не перші подібні заяви з боку лідера Mi hazank

Деякі угорські політики заявили про бажання анексії окремих областей України. Зокрема, лідер ультраправої партії Угорщини Mi Hazank Ласло Тороцьки заявив, що якщо Україна програє у війні, то Будапешт забере Закарпаття.

Таку заяву політик зробив під час виступу на річній партійній конференції в Будапешті в суботу, 27 січня. За його словами, тиск «міжнародних фінансистів» призвів до війни в Україні, яка «зруйнує Європу і відправить економіку континенту на дно».

Зокрема стверджував про те, що «Україну купив BlackRock», інвестиційний фонд, який має у розпорядженні понад 10 трильйонів доларів.

Угорський політик запевнив, що нібито  виступає за мирне врегулювання війни, але якщо «державність України припиниться», то Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття.

«Якщо державність України припинить своє існування внаслідок війни, Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття як єдина парламентська партія», – цитує Тороцкого видання Index.

Варто відзначити, що це не перші подібні заяви з боку лідера Mi hazank. Минулого року він говорив про необхідність запобігти початку нової світової війни, що Україну продали іноземним інвесторам, а також виступав проти вступу Фінляндії та Швеції до НАТО, бо це нібито збільшить шанси на війну з РФ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top