Новини

Неїжпапа назвав дві мети війни проти Росії на морі

Війна України проти Росії на морі має дві мети, а саме — не дати російському флоту змоги напасти та забезпечити доступ кораблів до українських портів. Віцеадмірал Олексій Неїжпапа наголосив, що Україна виграла б війну швидше, якби отримала дозвіл бити по території Росії британською та іншою західною зброєю. Про це в інтерв’ю Sky News повідомив командувач Військово-морських сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

«Ми повинні мати можливості, щоб переконатися, що Росія назавжди відмовиться навіть від думки дивитися в бік України, в тому числі на морі», — сказав він.

Командувач зазначив, що успіхи України у 2022 та 2023 роках стали результатом складних, але інноваційних рішень. Але з огляду на тривалість війни, попередні методи вже можуть більше не працювати.

«Ворог пристосовується, і ми повинні пристосовуватися. Сучасна війна — це війна технологій. Хто переможе в технологічному сенсі, той і переможе», — додав Неїжпапа.

Командувач Військово-морських сил впевнений, що Україна виграла б війну швидше, якби могла стріляти британською зброєю в Росію.

Журналістка запитала у Неїжпапи, чи Україна зможе швидше виграти війну, якщо отримає дозвіл Заходу бити їхнім озброєнням вглиб Росії, командувач відповів: «Звичайно, чим швидше Збройні сили матимуть необхідні бойові спроможності та певні можливості для знищення об’єктів інфраструктури противника, тим швидше ми переможемо».

Він впевнений, що якби Україна мала таке право, війна б «розгорталася по іншому».

«Якби Україна мала ті чи інші види далекобійної зброї, які можна використовувати глибше на території ворога, звісно, ворог поводився б по-іншому, в тому числі і на полі бою», — додав віцеадмірал.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top