Новини

Індія хоче відмовитися від російської зброї, але «зберегти зв’язки» з РФ – Reuters

Індія хоче відмовитися від російської зброї та дистанціюватися від Росії, однак Нью-Делі хвилюється, що це може підштовхнути Москву ближче до Китаю. Також, повідомило агентство Reuters із посиланням на експертів, які знайомі з цим питанням, Індія побоюється, що РФ не зможе постачати запчастини до військової техніки через те, що «війна в Україні затягується», однак країна продовжить «підтримувати зв’язки з Росією і балансувати із Заходом».

Reuters зазначило, що Росія своєю чергою публічно закликає Індію до співпраці, однак Індія хоче посилити внутрішнє виробництво. При цьому агентство звертає увагу, що Нью-Делі доведеться «йти по тонкій лінії» у відносинах з Росією, оскільки припинення співпраці підштовхне Москву ближче до Пекіна.

«Купівля зброї купує вам вплив. Закриваючи їм доступ, ви робите їх підлеглими Китаю», – сказав один з індійських чиновників у відставці.

Свасті Рао, експерт з питань Євразії в державному Інституті оборонних досліджень і аналізу заявив агентству, що в Індії виникає питання, чи зможе Росія постачати військові запчастини, «оскільки війна в Україні затягується».

Він наголосив, що «багатостороння орієнтація Індії буде продовжуватися, щоб підтримувати зв’язки з Росією і балансувати із Заходом, але це не буде рівномірний розподіл».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top