Новини

Ворог посилює атаки шахедами по Дунайських портах України – Гуменюк

12 жовтня нічна атака з використанням чергової партії ударних безпілотників в зоні відповідальності Оперативного командування “Південь” знов була спрямована по припортовій інфраструктурі Подунав’я.

Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Наталія Гуменюк Півдня України під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса.

“Цієї ночі ворог застосував декілька тактик з різних напрямків. В нашій зоні працювали дрони, запущені з мису Чауда в тимчасово окупованому Криму — їх було декілька груп, які постійно змінювали траєкторію. Це каже про те, що ворог використовує іншу систему навігації, щоб заплутати наші системи Протиповітряної оборони. На жаль, є пошкодження портової інфраструктури. Була пожежа житлового будинку. Постраждала літня жінка — вона отримала опіки, зараз знаходиться в лікарні, де їй надається медична допомога”, – зазначила Наталія Гуменюк.

За ніч в зоні відповідальності ОК “Південь” українськими силами Протиповітряної оборони було знищені чотири дрони над Миколаївщиною і десять дронів ліквідували над Одещиною.

“Атаки на українське Придунав’я – це звичний російський терор. Вони хочуть продемонструвати світу, що можуть вигнати Україну з зернової ініціативи, але наша оборона доказує, що може зупинити тероризм Росії”, — підсумувала начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top