Новини

Виплати по 6600 гривень на людину від Норвегії. Як подати заявку

Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) розпочала другий етап реєстрації на грошову допомогу. Виплати отримають переселенці та люди у постраждалих від війни районах.

Реєстрація триватиме до 20 березня, про це повідомляє NRC.

Хто може отримати виплати навесні 2023 року

Багатоцільову грошову допомогу отримають внутрішньо переміщені особи та люди, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій та потребують термінової фінансової підтримки для забезпечення основних потреб.

Зазначається, що грошову допомогу буде надано найуразливішим категоріям з-поміж людей, які зареєструвалися. При визначенні рівня вразливості враховується:

  • склад сім’ї;
  • наявність дітей та людей похилого віку;
  • доходи сім’ї, включно із виплатою з безробіття і пенсією;
  • місце проживання і походження.

Отримання грошової допомоги від іншої міжнародної організації не перешкоджає подачі на отримання грошової допомоги від NRC, проте не гарантує її надання, зазначають в організації. Норвезька рада у справах біженців враховує поточну життєву ситуацію заявника.

Для подачі заявки на отримання грошової допомоги необхідно надати таку інформацію:

  • згоду на обробку персональних даних;
  • місце перебування (координати GPS);
    номер телефону;
  • дані всіх членів домогосподарства (голови домогосподарства та всіх членів родини) – ПІБ, документ, що посвідчує особу, дату народження, ідентифікаційні номери повнолітніх осіб.

Яка сума грошової допомоги?

Сума виплати ґрунтується на сумі, погодженій між гуманітарною спільнотою та Міністерством соціальної політики України. Сума виплати становить 2220 грн х 3 місяці = 6660 грн на одного члена домогосподарства. Якщо вас троє: 2 220 х 3 особи х 3 місяці, ви отримаєте 19 980 грн. Якщо вас четверо: 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн. Якщо вас п’ятеро: 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн.

Виплата здійснюється на український банківський рахунок або за допомогою переказу MoneyGram для людей, у яких немає банківського рахунку.

Як швидко обробляється заявка на виплату?

Заявка на виплату буде розглянута у декілька етапів. Перший етап передбачає заповнення скороченої форми. Якщо Ваша заявка пройде попереднє оцінювання, Ви отримуєте повідомлення на зазначений у заявці номер телефону для збору додаткової інформації. Основний отримувач має заповнити розширену форму для з’ясування додаткової інформації та перевірки на відповідність критеріям програми.

Після подачі розширеної форми Ви отримаєте повідомлення протягом 2 тижнів про те чи заявка була відібрана для отримання грошової допомоги. Якщо заявку відібрано для отримання грошової допомоги, з Вами зв’яжуться для уточнення додаткової інформації для полегшення переказу готівки (IBAN або MoneyGram). Після цього, протягом 2 тижнів буде здійснено платіж.

Для того, щоб зареєструватися, необхідно завантажити один із месенджерів WhatsApp або Viber на свій смартфон. Для реєстрації через WhatsApp треба додати до контактів номер 0 800 609 844 та відправити на нього повідомлення з текстом «Привіт».

Для реєстрації через Viber треба буде відскакувати QR-код на картинці. Після цього у діалоговому вікні прийдуть повідомлення з інструкціями, яких необхідно дотримуватися для успішної реєстрації.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top