Новини

Війна не може затягнутися на роки або перерости в заморожений конфлікт, — Подоляк

Війна не може затягнутися на роки або перерости в заморожений конфлікт

Повномасштабна війна, яку Росія веде проти України, не може затягнутися на роки або перерости в заморожений конфлікт.

Про це радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк сказав в інтерв’ю російському виданню Meduza.

Як пояснив Подоляк, ресурсні можливості України поступово зростають. Попри те, що наша країна не отримує швидко ті чи інші компоненти для ведення бойових дій, однак в майбутньому темпи зростатимуть, оскільки військово-промислові комплекси нашої країни й партнерів працюють дедалі інтенсивніше.

«Просто до війни ніхто не виробляв десятки тисяч снарядів на місяць — а зараз зовсім інше сприйняття потреб ВПК і готується необхідний обсяг озброєнь», — відзначив Подоляк.

Разом з тим, він переконаний, що у Росії ресурси поступово скорочуються.

«Війна дуже дорого коштує. Практично все, що Росія мала, вона вже витратила на війну. Докуповувати десь ті чи інші витратні матеріали, щоб виробляти додаткові обсяги високоточної зброї, ракет, — це намагатися знайти когось на обкладеному санкціями ринку. Плюс це вимагає преміальних виплат», — зазначив Подоляк.

Радник керівника ОП вважає, що заморожування конфлікту — це кращий сценарій для Росії, так як зайти і повністю окупувати територію України сьогодні вона не може.

«Плюс це вимагає преміальних виплат. Грубо кажучи, тут потрібно з великим дисконтом продавати свій товар і водночас з великою надбавкою купувати якісь запчастини для того чи іншого виробництва. Усе це позначатиметься на економічному стані РФ», — додав Подоляк.

Як підкреслив Подоляк, якщо Крим залишиться під контролем Росії — це не буде кінцем війни.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top