Новини

Німеччина наполягатиме на відстроченні вступу України до НАТО

Оскільки боїться війни з РФ

Німеччина збирається наполягати на відстрочці вступу України до НАТО під час майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі, який відбудеться 11-12 липня 2023 року. Там побоюються, що цей крок може призвести альянс до війни з Росією.

Як повідомляє видання The Telegraph з посиланням на джерело в НАТО, Німеччина планує закликати членів НАТО на саміті у Вільнюсі зосередитися не на пропозиціях щодо членства України в Альянсі, а на певних гарантіях безпеки.

«Берлін стримано ставиться до перспективи запропонувати (Україні – ред.) негайне членство (в НАТО – ред.). Потрібен час для розробки гарантій, які, по суті, заблокують членство… Берлін не хоче, щоб Путін потенційно тестував статтю 5», — повідомило джерело.

Згідно зі статтею 5 альянсу НАТО , будь-яка держава-член, на яку напав зовнішній агресор, має право вимагати військового втручання від решти союзників.

Нагадаємо, раніше Байден заявив, що Україна не готова до вступу до НАТО у розпал війни

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top