Новини

Відключення світла можуть повернутись у зимовий сезон, — голова ДТЕК Сахарук

Türkiye

У ДТЕК не прогнозують повернення віялових відключень під час ремонтних робіт на атомних станціях

У ДТЕК не прогнозують повернення віялових відключень під час ремонтних робіт на атомних станціях, оскільки дефіцит світла зможуть перекрити імпортом електроенергії

Про це сказав виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук ефірі телемарафону.

За його словами, під час активної ремонтної кампанії наприкінці поточного місяця у червні та липні дефіцит потужності має перекрити імпорт електроенергії, щоб не застосовувати віялові відключення.

«Я вважаю, що завдяки тому, що є можливість перекрити умовний дефіцит імпортом, то до віялових відключень ми не дійдемо у літньому періоді. Може бути проблемою наступна зима, тому що ми ввійдемо в неї зі значно меншим запасом потужностей чи міцності», — зазначив він.

Сахарук пояснив, щоб уникнути відключень, потрібно, по-перше, захистити Україну від російських атак, по-друге, профінансувати ремонтні роботи. За словами Сахарука, в Україні 75% ТЕЦ пошкоджені чи зруйновані через російські атаки.

«12 тисяч кілометрів ліній електропередач потрібно відновити та полагодити. Майже 4 тисячі розподільчих підстанцій потрібно підготувати до зими. Це шалені кошти, які потрібні виділити. Тому можливі відключення не зараз, а взимку», — підсумував він.

На всіх енергоблоках українських АЕС слід провести ремонтні роботи, оскільки вони активно відпрацювали взимку.

При цьому, виконавчий директор ДПЕК зазначив, що 4 блоки вже перебувають у ремонті, ще один входить у ремонт на заміну палива та для того, щоб забезпечити нормальне стабільне функціонування системи наступного опалювального сезону. Як відомо, у ДПЕК заплановано провести ремонт 28 енергоблоків до наступної зими.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top